moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Prince 14 l

6
Urodziny: 18.11.2009
W Kasisi od: 10.04.2010

Prince po śmierci mamy został przyniesiony do Kasisi przez ojca, który już nigdy więcej się nie pokazał. Siostrom, dzięki pomocy policji udało się odnaleźć ojca chłopca, ale nie chce on kontaktu z synem. Mieszkańcy Kasisi są więc jedyną rodziną Prince’a. A on czuje się tu szczęśliwy, zwłaszcza wtedy, gdy opiekunki traktują go jak małego księcia. Mimo młodego wieku odkrył w sobie już dwie pasje: bardzo lubi zwierzęta i przejażdżki samochodem. Nic dziwnego, że za przygodę swojego życia uważa wizytę na farmie krokodyli.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Prince przeszedł znaczącą metamorfozę. Z rozrabiaki do zorganizowanego, sumiennego młodego człowieka, który nie tylko odnalazł swoją pasję, ale i sposób na jej wyrażanie. Uwielbia muzykę, a talent do gry na keyboardzie potwierdza, że drzemie w nim potencjał, który tylko czeka na swoją szansę. Bycie ministrantem daje mu poczucie odpowiedzialności i zaangażowania w życie wspólnoty.
LIPIEC 2022
Jest w grupie starszych chłopców Don Bosko. Bardzo się z tego cieszy. Jego pasją jest piłka nożna. Chętnie również uczestniczy w warsztatach plastycznych. Służy w kościele jako ministrant. Chodzi do piątej klasy. Jest jednym z lepszych uczniów w szkole.
MAJ 2021
Chodzi do czwartej klasy. Jest bardzo dojrzały i poważny. Lubi grać w piłkę, malować.
MAJ 2019
Jeden z naszych muzyków. Gra na keyboardzie, lubi przygody, jest w drugiej klasie, chętnie bawi się z młodszymi chłopcami.
CZERWIEC 2017
Prince jest bardzo zrównoważony, poważny jak na swój wiek. Jest klasie muzycznej.
LUTY 2017
Prince ujawnił ostatnio talent muzyczny. Na razie ćwiczy grę na keyboardzie, ale okazuje się, że ma predyspozycje do gry na skrzypcach. Rośnie nam mały muzyk:) Trzymajcie za niego kciuki!:)
CZERWIEC 2016
Poszedł do starszej grupy przedszkolaków, ale nie podobało mu się tam. Wrócił do Edmund’s House. Jest bardzo mądrym i poważnym dzieckiem.
CZERWIEC 2015
Prince mieszka w Edmunds House, jest w grupie przedszkolnej Big Five. To bardzo inteligentny i opiekuńczy chłopak. Niedawno siostra wzięła go na farmę, nie bał się koni i zaliczył przejażdżkę wierzchowcem. Jego najlepszą przyjaciółką jest Eliza, z którą wciąż chodzi za rękę.  
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Eliza

IMIRHL

Piotr Czyżewski

Kasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 307 zł
potrzebujemy:
48 000 zł