Uczniowie

Prince 14 l

7
Urodziny: 18.11.2009
W Kasisi od: 10.04.2010

Prince, po śmierci swojej matki, został przyniesiony do Kasisi przez swojego ojca, który chwilę po tym zniknął bez śladu i nigdy więcej się nie pojawił. Siostrom, z pomocą policji, udało się odnaleźć ojca chłopca, jednak ten kategorycznie odmówił jakiegokolwiek kontaktu z synem. W rezultacie, mieszkańcy Kasisi stali się jedyną rodziną, jaką Prince zna i z którą czuje się związany. Mimo trudnych doświadczeń, chłopiec odnajduje szczęście w swoim nowym domu. Prince już odkrył w sobie dwie wielkie pasje. Pierwszą z nich jest ogromna miłość do zwierząt. Dlatego też, kiedy miał okazję odwiedzić farmę krokodyli, uznał to za najwspanialszą przygodę swojego życia. Drugą pasją są przejażdżki samochodem, które dostarczają mu wiele radości i ekscytacji. Każdy dzień spędzony w tym niezwykłym miejscu pozwala mu rozwijać swoje zainteresowania i marzenia, które z każdym dniem stają się coraz bardziej realne.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Prince przeszedł znaczącą metamorfozę. Z rozrabiaki do zorganizowanego, sumiennego młodego człowieka, który nie tylko odnalazł swoją pasję, ale i sposób na jej wyrażanie. Uwielbia muzykę, a talent do gry na keyboardzie potwierdza, że drzemie w nim potencjał, który tylko czeka na swoją szansę. Bycie ministrantem daje mu poczucie odpowiedzialności i zaangażowania w życie wspólnoty.
LIPIEC 2022
Jest w grupie starszych chłopców Don Bosko. Bardzo się z tego cieszy. Jego pasją jest piłka nożna. Chętnie również uczestniczy w warsztatach plastycznych. Służy w kościele jako ministrant. Chodzi do piątej klasy. Jest jednym z lepszych uczniów w szkole.
MAJ 2021
Chodzi do czwartej klasy. Jest bardzo dojrzały i poważny. Lubi grać w piłkę, malować.
MAJ 2019
Jeden z naszych muzyków. Gra na keyboardzie, lubi przygody, jest w drugiej klasie, chętnie bawi się z młodszymi chłopcami.
CZERWIEC 2017
Prince jest bardzo zrównoważony, poważny jak na swój wiek. Jest klasie muzycznej.
LUTY 2017
Prince ujawnił ostatnio talent muzyczny. Na razie ćwiczy grę na keyboardzie, ale okazuje się, że ma predyspozycje do gry na skrzypcach. Rośnie nam mały muzyk:) Trzymajcie za niego kciuki!:)
CZERWIEC 2016
Poszedł do starszej grupy przedszkolaków, ale nie podobało mu się tam. Wrócił do Edmund’s House. Jest bardzo mądrym i poważnym dzieckiem.
CZERWIEC 2015
Prince mieszka w Edmunds House, jest w grupie przedszkolnej Big Five. To bardzo inteligentny i opiekuńczy chłopak. Niedawno siostra wzięła go na farmę, nie bał się koni i zaliczył przejażdżkę wierzchowcem. Jego najlepszą przyjaciółką jest Eliza, z którą wciąż chodzi za rękę.  
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kamila Czyż

Eliza

IMIRHL

Piotr Czyżewski

Kasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł