moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Rita 16 l

9
Urodziny: 03.11.2007
W Kasisi od: 01.03.2018

Rita trafiła do Kasisi, ponieważ jej rodzice zmarli, a dalsi krewni, mieszkający w Lusace, nie utrzymują z nią kontaktu. Jej brata bliźniaka adoptowała zambijska rodzina. Osamotniona dziewczynka znalazła schronienie i dom w Kasisi. Rita jest wyjątkowo inteligentna, aktywna i bardzo lubi tańczyć. O jej niezwykłym wyczuciu rytmu można się przekonać podczas każdej mszy świętej, gdy w pierwszym rzędzie po lewej stronie urządza popisowy taniec. Na szczęście jest zdrowa.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Rita jakiś czas temu poszła na próbę do swojej rodziny. Była pełna nadziei. Wierzyła, że będzie miała prawdziwy dom i wsparcie od najbliższych. Jednak tak się nie stało. Dziewczyna nie miała zapewnionej odpowiedniej opieki, nie wysłano jej także do szkoły. Wróciła do Kasisi. Teraz uczy się w szkole z internatem.
MAJ 2022
Rita ma się dobrze. Chodzi do siódmej klasy,  bardzo lubi ekonomię. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem. Jej najlepszą koleżanką w Kasisi jest Cecylia.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szóstej klasy. Dobrze się uczy. Jest przyjacielska i bardzo mądra.
LIPIEC 2020
Rita chodzi do piątej klasy. Bardzo wyrosła i coraz lepiej się uczy. Raz odwiedziła ją ciocia.
LIPIEC 2018
Dziewczynka jest w klasie integracyjnej. Bardzo ładnie śpiewa i tańczy. Niedawno siostrom udało się odnaleźć jej brata bliźniaka.
STYCZEŃ 2018
Rita ma się dobrze. Jest bardzo uparta i głośna. Trudno nad nią zapanować;) Wszędzie jej pełno.
CZERWIEC 2016
Rita to dobre dziecko. Mieszka w Martin’s House. Chodzi do pierwszej klasy. Ostatnio przeszła malarie. Jest bardzo drobna. Dobrze radzi sobie w szkole. Zawsze bała się gabinetu pielęgniarskiego w Kasisi, ale dorosła i już niczego się nie boi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Aleksandra

Izabela JC

Malgorzata

Karol P.

Magdalena Grzybowska

Anna,Weronika i Sebastian Jędrzejewscy

Aneta Kozera

Halina i Renata Jachimek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł