Bejbiki

Sylvia 2 l

Urodziny: 09.01.2022
W Kasisi od: 07.03.2022

Gdy Sylvia trafiła do Kasisi, miała zaledwie dwa miesiące, a jej ciało ważyło ledwie 2 kilogramy. Straciła matkę, a żaden z jej bliskich nie podjął się opieki nad dziewczynką. Znaleziono ją zaniedbaną i osamotnioną, potrzebującą opieki i miłości bardziej niż kiedykolwiek. Od razu przyjęliśmy ją do naszego House of Hope. Zapewniliśmy ją, że jest ważna i kochana. Kiedy jej stan się poprawił, zamieszkała w pokoju razem z innymi małymi podopiecznymi. Ale na początku nie było łatwo. Sylvia bardzo dużo płakała. Szybko jednak zrozumieliśmy, że nie tylko zmiana miejsca była przyczyną jej rozdrażnienia. Problemy zdrowotne wróciły, sprawiając, że każdy dzień był walką o przetrwanie. Ale nie poddaliśmy się. Z determinacją i oddaniem walczyliśmy z każdym problemem. Dziś Sylvia jest pełną energii i uśmiechu dziewczynką. W Kasisi znalazła nie tylko dach nad głową i opiekę, ale także rodzinę, która ją kocha i wspiera. I choć jej początki były trudne, to teraz patrząc na nią, jesteśmy dumni z tego, kim się stała.

CZERWIEC 2024
Problemy zdrowotne Sylvii poszły w zapomnienie - jej stan cały czas jest stabilny. Jest nieśmiała i cichutka, ale bardzo lubi zabawy na kasiskim placu zabaw. Do dnia dzisiejszego nie zgłosił się nikt z rodziny w sprawie dziewczynki.
LIPIEC 2023
Sylvia to nasze małe kasiskie cudo☺ Zamieszkała w pokoju ze średnimi bejbikami, Na początku ciągle płakała. Szybko się zorientowaliśmy, że to nie zmiana miejsca, ale problemy ze zdrowiem powodowały takie rozdrażnienie u dziewczynki. Na szczęście szybko zaradziliśmy problemowi i płacz zniknął, jak ręką odjął. Sylvia jest dziś pełną energii uśmiechniętą dziewczynką
MAJ 2022
Sylwia rozwija się prawidłowo. W przerwach między drzemkami lubi obserwować zabawy starszych dzieciaków.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne