Bejbiki

Sylvia 2 l

23
Urodziny: 09.01.2022
W Kasisi od: 07.03.2022

Gdy Sylvia trafiła do Kasisi, miała zaledwie dwa miesiące, a jej ciało ważyło ledwie 2 kilogramy. Straciła matkę, a żaden z jej bliskich nie podjął się opieki nad dziewczynką. Znaleziono ją zaniedbaną i osamotnioną, potrzebującą opieki i miłości bardziej niż kiedykolwiek. Od razu przyjęliśmy ją do naszego House of Hope. Zapewniliśmy ją, że jest ważna i kochana. Kiedy jej stan się poprawił, zamieszkała w pokoju razem z innymi małymi podopiecznymi. Ale na początku nie było łatwo. Sylvia bardzo dużo płakała. Szybko jednak zrozumieliśmy, że nie tylko zmiana miejsca była przyczyną jej rozdrażnienia. Problemy zdrowotne wróciły, sprawiając, że każdy dzień był walką o przetrwanie. Ale nie poddaliśmy się. Z determinacją i oddaniem walczyliśmy z każdym problemem. Dziś Sylvia jest pełną energii i uśmiechu dziewczynką. W Kasisi znalazła nie tylko dach nad głową i opiekę, ale także rodzinę, która ją kocha i wspiera. I choć jej początki były trudne, to teraz patrząc na nią, jesteśmy dumni z tego, kim się stała.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2024
Problemy zdrowotne Sylvii poszły w zapomnienie - jej stan cały czas jest stabilny. Jest nieśmiała i cichutka, ale bardzo lubi zabawy na kasiskim placu zabaw. Do dnia dzisiejszego nie zgłosił się nikt z rodziny w sprawie dziewczynki.
LIPIEC 2023
Sylvia to nasze małe kasiskie cudo☺ Zamieszkała w pokoju ze średnimi bejbikami, Na początku ciągle płakała. Szybko się zorientowaliśmy, że to nie zmiana miejsca, ale problemy ze zdrowiem powodowały takie rozdrażnienie u dziewczynki. Na szczęście szybko zaradziliśmy problemowi i płacz zniknął, jak ręką odjął. Sylvia jest dziś pełną energii uśmiechniętą dziewczynką
MAJ 2022
Sylwia rozwija się prawidłowo. W przerwach między drzemkami lubi obserwować zabawy starszych dzieciaków.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Agnieszka

Helenka i Ignaś

Iryna Lysa

Gosia

Ola Bednarz

Agata

Tusia

Pati

Natalia

Kamil

Sylwia Małecka

Joanna

Marta

Magda Janiak

Jola

izabela

Magdalena

Michał Jasieński

Dagmara

Marta

Iwona

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł