Pilna adopcja

Tadiwa 1 l

Urodziny: 2021
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem ze starszymi siostrami: Grace i Faith. Jej mama jest chora i bezrobotna, nie jest w stanie sama utrzymać dzieci. Kiedy okazało się, że kobieta musi udać się na dłużej do szpitala, postanowiła oddać dziewczynki do Dobrych Samarytanów, ci zwrócili się po pomoc do opieki społecznej, a ta odesłała rodzeństwo do Kasisi. Są teraz w bezpiecznym, pełnym miłości DOMU. Wierzymy, że kiedy tylko ich mama stanie na nogi, znów będą razem.

Mleko

Mleko

Witaminy

Witaminy

Pościel dla dziecka

Pościel dla dziecka

Zestaw zabawek sensorycznych

Zestaw zabawek sensorycznych

Ewa

Ania

Agnieszka

Cyryl Jan Łukasiak

Ewelka

Monika Kosińska

Bart

kolorka

Joasia

Zuzia

Kasia Górska

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!