moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Tadiwa 2 l

27
Urodziny: 20.06.2021
W Kasisi od: 20.06.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi razem ze starszymi siostrami: Grace i Faith. Jej mama jest chora i bezrobotna, nie jest w stanie sama utrzymać dzieci. Kiedy okazało się, że kobieta musi udać się na dłużej do szpitala, postanowiła oddać dziewczynki do Dobrych Samarytanów. Ci zwrócili się po pomoc do opieki społecznej, a ta odesłała rodzeństwo do Kasisi. Są teraz w bezpiecznym, pełnym miłości DOMU. Wierzymy, że kiedy tylko ich mama stanie na nogi, znów będą razem. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Mimo częstych problemów zdrowotnych, Tadiwa pokazuje niewiarygodną wytrzymałość i siłę charakteru. Jest w grupie "średnich bejbików". Specjalnie zbilansowane posiłki, witaminy i elektrolity są częścią codziennej rutyny, mającej na celu wzmocnienie jej odporności i poprawę ogólnego stanu zdrowia. Jest to jedno z tych dzieci, które wymagają nieco więcej uwagi i opieki. Każdy postęp bardzo nas cieszy. Tadiwa jest przykładem doskonale ilustrującym, jak ważna jest całościowa opieka – nie tylko medyczna, ale i emocjonalna. Właściwe wsparcie może zdziałać cuda, a Tadiwa jest dowodem na to, że z odpowiednią opieką, każde dziecko ma szansę na lepszą przyszłość.
LIPIEC 2022
Dziewczynka ma się dobrze. Bez problemu zaaklimatyzowała się w Kasisi.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kasia

Malgorzata i Marcin

Dariusz

Katrina

Magda

Natalia46

Sandra Smolarek

Izabela

Maksymilian

Andrzej Tyszkiewicz

Lida

Sandra

Paula

Ewa Kaminska

Ania

Ewelka

Monika Kosińska

Bart

kolorka

Joasia

Kasia Górska

Kasia G

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł