moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Venasio Francis 11 l

18
20
Urodziny: 24.12.2011
W Kasisi od: 23.10.2012

Matka zostawiła chłopca w Kasisi, mówiąc, że nie może go wychowywać, bo nie ma z czego żyć. Był bardzo chory, więc w pierwszej kolejności zadaniem sióstr było ustabilizowanie jego stanu zdrowia. Na szczęście teraz ma się już dobrze.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Jest bardzo aktywny i ciekawy świata. Ma niesamowitą wyobraźnię. Lubi odkrywać nowe rzeczy. Dobrze radzi sobie w szkole. Chodzi do trzeciej klasy.
CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy. Jest na długotrwałym leczeniu z powodu choroby, ale jego stan jest dobry. Rozrabiaka na całego. Wszędzie go pełno. Dobrze się uczy. Lubi przychodzić do biura s. Marioli i szukać różnych zdobyczy. Jest bardzo otwarty.
LIPIEC 2020
Chłopiec chodzi do pierwszej klasy. Uczy się dobrze. Jest bardzo radosny i aktywny. Ma zawsze dobry apetyt, jest zdrowy.
MAJ 2019
Radosne dziecko. Jest w przedszkolu poza Kasisi. Potrafi zawalczyć o swoje.
LIPIEC 2018
Chłopiec chodzi do przedszkola. Mieszka w Edmund’s House. Jest bardzo samodzielny i radosny.
STYCZEŃ 2018
Niestety dość często choruje. Ponieważ jest bardzo aktywny, nieustannie miewa wypadki, zadrapania etc. Jest bardzo wesoły.
SIERPIEŃ 2016
Nasz mały Francis pojechał dziś z siostrą Mariolą do szpitala w Lusace, gdzie przeszedł zabieg chirurgiczny dłoni. Prawdopodobnie przyczyną problemów było niepozorne skaleczenie, które mogło zostać nadkażone jakąś  bakterią. Sytuacja została jednak opanowana, Francis operację zniósł bardzo dzielnie.
CZERWIEC 2016
Francis bardzo chciałby iść już do grupy większych chłopców i pewnie niebawem spełni się jego marzenie. Ma kłopoty ze zdrowiem, często choruje.
CZERWIEC 2015
Niedawno odwiedziła go mama, ale powiedziała, że nie może się nim zająć.  Stan jego zdrowia jest dobry.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Talerz dla ucznia
+12 serc

Talerz dla ucznia

12,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Marcin

Jarosław Rennwanz

Karolina N

Patrycja

Ania R.

Beata Falińska-Zubko

Łukasz

Jolka

Ilona Rychlik

moniabyrska

Karolina

Poli

Monika i Andrzej Byrscy

MonikaB

ANNA MARTYŃSKA

barbara anna maria paczkowska

Matylda

Kasia

Agnieszka Radecka

Natalia Dachtera

Edyta Piekut

dorota kossak

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł