moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Veronica 20 l

12
Urodziny: 15.06.2003
W Kasisi od: 21.05.2010

Veronica jest w Kasisi razem z siostrami, Catherine i  Annie. Dziewczynki przyprowadził do nas tata, ze względu na skomplikowaną sytuację w domu. Bardzo szybko się tu zadomowiły. Veronica jest zawsze uśmiechnięta, a jednocześnie skromna, roztropna i niezwykle prawdomówna. Troszczy się o swoje siostry i ma bardzo dobre relacje ze wszystkimi mieszkańcami Kasisi.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Veronica to już ambitna młoda dama, która zaczęła naukę w szkole pielęgniarskiej bardzo daleko od Lusaki. Wybór tej ścieżki edukacyjnej stanowi dla niej próbę ognia, która pokaże, czy jej marzenia o studiach medycznych są naprawdę poważne. Veronica ma już nawet swoją idolkę, Evę studiującą w Bydgoszczy, i pragnie pójść w jej ślady. Jest zmotywowana i zdeterminowana, a jej aspiracje w dziedzinie medycyny wydają się być dla niej ważną misją.
MAJ 2022
Veronica przyjechała do Kasisi na dwa tygodnie - na co dzień uczęszcza do szkoły z internatem, jest w 12 klasie. Rozłąka z siostrami - Anną i Catherine - zawsze jest dla niej trudna, ale dziewczynka wie, że solidna edukacja to podstawa.
Veronica od zawsze wydawała się ponadprzeciętnie dorosła i ambitna. Kiedy nie opiekuje się innymi dziećmi z Edmund’s House, snuje plany dotyczące swojej przyszłości.
Dziewczynka w każdej wolnej chwili pochłania książki, i to nie tylko literaturę piękną. Bardzo chce zostać w przyszłości lekarką, dlatego pilnie uczy się matematyki i biologii - jednych z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych. To bardzo ambitne dziecko!
Veronicę interesuje Polska, dlatego co jakiś czas dopytuje nas - A jak to jest studiować w Polsce? - Czy życie w Polsce bardzo różni się od życia w Zambii? Kto wie, może podąży śladem Jamesa i Evy i zostanie naszym kolejnym lekarzem? 🙂
CZERWIEC 2021
Jest w jedenastej klasie. Bardzo dobrze się uczy. Jest bardzo ambitna. Chciałaby studiować. Interesuje się Polską.
WRZESIEŃ 2020
Veronica chodzi do dziesiątej klasy. Jest mądra i dojrzała. Lubi się śmiać i żartować. Wymagająca względem siebie i innych.
LIPIEC 2018
Dziewczynka chodzi do ósmej klasy w bardzo dobrej szkole z internatem. Bardzo dobrze się uczy. Jest w klasie dla najbardziej utalentowanych uczniów. Ma tyle planów, że jeszcze nie wiadomo, na które się zdecyduje.
CZERWIEC 2017
Veronica ma się dobrze, bardzo schudła i zależy jej, żeby już nie przytyć. Czuje się o wiele lepiej, dzięki tej zmianie.
CZERWIEC 2016
Poważna nad swój wiek. Chodzi do szóstej klasy. Bardzo pomaga w Kasisi.
CZERWIEC 2015
Jest wzorową uczennicą. Mieszka razem ze swoimi siostrami w jednym pokoju.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Mj

Katarzyna

Asia

Tosia

Pola

Ania F.

Joanna

Gosia

Agnieszka Skupień

Andrzej Golecki

Magdalena Wojtczak

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł