moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Nasze zielone i uśmiechnięte Kasisi

Data dodania: 02.06.2022

Sezon na czapki, kurtki i koce już rozpoczęty. Potwierdza to uśmiechnięty Adamson. Wieczory i poranki potrafią być już naprawdę chłodne. 2 stopnie o świcie to już nie afrykańskie lato, tylko zima pełną gębą. Tyle, że w Zambii zima wcale nie oznacza, że jest szaro, buro i ponuro. Wciąż jest zielono, w Kasisi szczególnie.

Owocowe drzewka, kwiaty i zielona trawa to zasługa sióstr, które tworząc przestrzeń wokół domu, uczą młodych mieszkańców dbania o otoczenie i dostrzegania piękna w przyrodzie. Nie jest to wcale takie oczywiste, bo ogrodów w wioskach nikt nie pielęgnuje. Kwiat oznacza tu na ogół, że będzie owoc, a nie prowokuje do zachwytu.

A wiec w Kasisi mamy zielono. Boyd przyłapany na porannym podlewaniu trawnika, Catherine na podkradaniu dojrzałych pomarańczy (te zielone są doskonałe, więc wcale się jej nie dziwimy), Rita ze swoim pupilem również w zielonym entourage’u.

Takie to nasze Kasisi jest zielone… i uśmiechnięte. Uśmiechnięte również dzięki Wam!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 472 zł
potrzebujemy:
10 000 zł