Aby sprawdzić liczbę swoich punktów wpisz adres e-mail podany przy płatnościach lub adopcji materialnej. Pamiętaj! Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Bejbiki

Bibiana 1 l

Urodziny: 19.08.2018
W Kasisi od: 22.08.2018

Dziewczynka trafiła do Kasisi dzień po narodzeniu. Jej mama jest bardzo chora i nie może zając się córką.

MAJ 2019r.
Bardzo ładnie rośnie. Ma kłopoty skórne, więc potrzebuje często opieki medycznej. Na początku chorowała, ale wyszła z tego.
STYCZEŃ 2019r.
Bibiana ładnie rośnie i nie ma żadnych problemów ze zdrowiem. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem została ochrzczona.

Mleko

Ariadna Pacześniak

Klaudia

Świąteczna akcja plecakowa

Święta już za 2 tygodnie. Czasu by zostać wyjątkowym Świętym Mikołajem już niewiele.
Chcemy spełnić gwiazdkowe marzenia naszych dzieci. Kupmy im wymarzone szkolne plecaki. Rok szkolny startuje już w styczniu!!!
Mikołaj sprawdził, koszt jednego to 105 złotych. Dzieci, które po Nowym Roku zasiądą w szkolnych ławkach jest 147. Nieważne czy możesz ufundować cały plecak za 105 zł, czy choćby małą jego część za 5 zł – spełniasz marzenia! Dołącz do naszej świątecznej plecakowej akcji!!!