Bejbiki

Bibiana 1 l

Urodziny: 19.08.2018
W Kasisi od: 22.08.2018

Dziewczynka trafiła do Kasisi dzień po narodzeniu. Jej mama jest bardzo chora i nie może zając się córką.

MAJ 2019r.
Bardzo ładnie rośnie. Ma kłopoty skórne, więc potrzebuje często opieki medycznej. Na początku chorowała, ale wyszła z tego.
STYCZEŃ 2019r.
Bibiana ładnie rośnie i nie ma żadnych problemów ze zdrowiem. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem została ochrzczona.

Mleko

Ariadna Pacześniak

Klaudia

Zambii grozi klęska głodowa

W Zambii głoduje już ponad 2,3 miliona mieszkańców. Brak opadów ma katastrofalny wpływ na rolnictwo. Codziennie o pomoc prosi nas kilkadziesiąt rodzin w potrzebie. Musimy zareagować. Nie zamkniemy drzwi przed ludźmi, którzy coraz liczniej przychodzą prosić nas o ratunek. Dla potrzebujących drzwi w Kasisi się nie zamykają, dobrze o tym wiecie!