Bejbiki

Edmund 2 l

Urodziny: 10.02.2018
W Kasisi od: 17.02.2018

Edmund trafił do Kasisi 17 lutego 2018 roku. Tego dnia nad Kasisi i okolicą przeszła wielka burza. Mama Edmunda widząc co się dzieje, schroniła się w chacie, trzymając małego na rękach. Po chwili zabił ją piorun. Nie wiadomo jakim cudem mały przeżył. Ludzie ze wsi natychmiast przynieśli go do Kasisi, bojąc się, że chłopiec umrze. Nie miał jeszcze imienia, więc nadanie go spadło na Siostrę. Wybrała imię Edmund, od bł. Edmunda Bojanowskiego od którego zaczęło się Zgromadzenie Służebniczek, wszystkie ich domy, szkoły, sierocińce.

WRZESIEŃ 2020
Edmund jest kochanym dzieckiem. Zawsze uśmiechnięty i ze wszystkiego zadowolony. Rośnie pięknie,  jest w grupie przedszkolaków.
MAJ 2019
Edmund jest bardzo aktywnym dzieckiem. Jest radosny, przyjazny i bardzo ciekawy świata, wszystkiego chce dotknąć, wszystko sprawdzić. Lubi jeść, ale też dużo biega, dzięki czemu schudł kilka kilogramów. Nikt go nie odwiedza.
STYCZEŃ 2019
Edmund rośnie jak na drożdżach. Już zaczyna chodzić. Ciągle się uśmiecha i jest wiecznie głodny;) Rodzina odwiedza go bardzo rzadko.

Fasola

Edyta

Mundek

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.