moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Edmund 4 l

39
57
Urodziny: 10.02.2018
W Kasisi od: 17.02.2018

Edmund trafił do Kasisi 17 lutego 2018 roku. Tego dnia nad Kasisi i okolicą przeszła wielka burza. Mama Edmunda widząc co się dzieje, schroniła się w chacie, trzymając małego na rękach. Po chwili zabił ją piorun. Nie wiadomo jakim cudem mały przeżył. Ludzie ze wsi natychmiast przynieśli go do Kasisi, bojąc się, że chłopiec umrze. Nie miał jeszcze imienia, więc nadanie go spadło na Siostrę. Wybrała imię Edmund, od bł. Edmunda Bojanowskiego od którego zaczęło się Zgromadzenie Służebniczek, wszystkie ich domy, szkoły, sierocińce.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

SIERPIEŃ 2022
Edmund ma się dobrze. Bardzo wydoroślał. Dobrze się czuje w domu u swojej rodziny. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
GRUDZIEŃ 2021
Niedawno odwiedził nas Edmund. Przyszedł z ciocią, którą nazywa mamą. Jest zadowolony, widać, że ma bardzo dobra opiekę. Edmundowi i jego cioci przekazaliśmy zapas żywności.
PAŹDZIERNIK 2021
Edmund na próbę poszedł do swojej cioci. Mamy nadzieje, że będzie mu dobrze w nowym domu. Chłopiec wciąż będzie otrzymywał wsparcie w ramach projektu "Adoptuj z sercem".
CZERWIEC 2021
Pięknie wyrósł. Dwa razy odwiedził go tata, ale chłopczyk strasznie płakał na jego widok. Jest w kasiskim przedszkolu. To bardzo mądry chłopczyk.
WRZESIEŃ 2020
Edmund jest kochanym dzieckiem. Zawsze uśmiechnięty i ze wszystkiego zadowolony. Rośnie pięknie,  jest w grupie przedszkolaków.
MAJ 2019
Edmund jest bardzo aktywnym dzieckiem. Jest radosny, przyjazny i bardzo ciekawy świata, wszystkiego chce dotknąć, wszystko sprawdzić. Lubi jeść, ale też dużo biega, dzięki czemu schudł kilka kilogramów. Nikt go nie odwiedza.
STYCZEŃ 2019
Edmund rośnie jak na drożdżach. Już zaczyna chodzić. Ciągle się uśmiecha i jest wiecznie głodny;) Rodzina odwiedza go bardzo rzadko.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Sima

Edmund

Cyryl Jan Łukasiak

kasia

Natalia Jasiak

Aleksandra i Peti

Julia

W.

Karolina Bisanz

Katarzyna Orłowska

Maszek

hqrnas

Karina i Marcin

J&J

Ewelina Jędrachowicz

Ania i Piotr

Agata i Michał

Kamila

DOMINIKA ZAKROCKA

Karolina & Andrzej

Kasia i Krzyś

Michał Król

Karolina i Patryk

Małgorzata

amelusiaaaa

Ania i Adam

Gabi

Ada

Ewa i Marcin Tomaszewscy

Angelika Gawronska

Zuzanna

Ela i Wojtek

Sayu Maja

Kara

Monika K.

Aga Kuczyńska

Robin & Kasia

Danuta Stadnicka

Cybale

Agnieszka

Mundek

Urszula Pawlak

Julia Siejak

Ewa Rutka

Agnieszka Szular

Agnieszka Kuprowska

Kościelniak

Monika Kokurowska

Marta Czarnecka

Edyta

EDMUND 19M

Ewelina Archacka

Nasza rodzinka! ❤

Antoni Płochocki

Izabela Płaszczymąka

Patrycja

Natalia

katarzyna nowak

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł