Przedszkolaki

Edmund 6 l

31
Urodziny: 10.02.2018
W Kasisi od: 17.02.2018

Edmund trafił do Kasisi 17 lutego 2018 roku. Tego dnia nad Kasisi i okolicą przeszła wielka burza. Mama Edmunda widząc, co się dzieje, schroniła się w chacie, trzymając małego na rękach. Po chwili zabił ją piorun. Nie wiadomo, jakim cudem mały przeżył. Ludzie ze wsi natychmiast przynieśli go do Kasisi, bojąc się, że chłopiec umrze. Nie miał jeszcze imienia, więc nadanie go spadło na Siostrę. Wybrała imię Edmund, od bł. Edmunda Bojanowskiego, od którego zaczęło się Zgromadzenie Służebniczek, wszystkie ich domy, szkoły, sierocińce.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2024
Przyszedł do Kasisi podczas świąt Bożego Narodzenia, by złożyć wszystkim życzenia. Jak zwykle dostał od nas wyprawkę i… żywą kurę:) Z ciocią naprawdę mu dobrze. Kobieta jest bardzo troskliwa. Odpowiedzialnie dysponuje pomocą, którą Edmund od nas dostaje.
LIPIEC 2023
Cały czas mieszka z ciocią. Bardzo mu z nią dobrze. Regularnie odwiedza Kasisi. Bardzo schudł i wydoroślał. Ostatnio przyniósł siostrze Marioli żywego kurczaka, czyli najlepszy prezent, jaki można dostać. W zamian chciał piłkę nożną;) Oczywiście daliśmy mu ją. 
STYCZEŃ 2023
Edmund cały czas jest u swojej cioci. Kobieta bardzo się o niego troszczy. Chłopiec rośnie zdrowo, prawidłowo się rozwija. Bardzo schudł. Nie sprawia cioci żadnych problemów. Cały czas otrzymuje wsparcie z projektu „Adoptuj z sercem”.
SIERPIEŃ 2022
Edmund ma się dobrze. Bardzo wydoroślał. Dobrze się czuje w domu u swojej rodziny. Wciąż otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
GRUDZIEŃ 2021
Niedawno odwiedził nas Edmund. Przyszedł z ciocią, którą nazywa mamą. Jest zadowolony, widać, że ma bardzo dobra opiekę. Edmundowi i jego cioci przekazaliśmy zapas żywności.
PAŹDZIERNIK 2021
Edmund na próbę poszedł do swojej cioci. Mamy nadzieje, że będzie mu dobrze w nowym domu. Chłopiec wciąż będzie otrzymywał wsparcie w ramach projektu "Adoptuj z sercem".
CZERWIEC 2021
Pięknie wyrósł. Dwa razy odwiedził go tata, ale chłopczyk strasznie płakał na jego widok. Jest w kasiskim przedszkolu. To bardzo mądry chłopczyk.
WRZESIEŃ 2020
Edmund jest kochanym dzieckiem. Zawsze uśmiechnięty i ze wszystkiego zadowolony. Rośnie pięknie,  jest w grupie przedszkolaków.
MAJ 2019
Edmund jest bardzo aktywnym dzieckiem. Jest radosny, przyjazny i bardzo ciekawy świata, wszystkiego chce dotknąć, wszystko sprawdzić. Lubi jeść, ale też dużo biega, dzięki czemu schudł kilka kilogramów. Nikt go nie odwiedza.
STYCZEŃ 2019
Edmund rośnie jak na drożdżach. Już zaczyna chodzić. Ciągle się uśmiecha i jest wiecznie głodny;) Rodzina odwiedza go bardzo rzadko.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Eryk Gądek

Ewa i Marcin Tomaszewscy

Kamila Dymowska

Mateusz Wiecheć

Ameli

kasia

Aleksandra i Peti

Julia

Karolina Bisanz

Katarzyna Orłowska

Maszek

J&J

Ewelina Jędrachowicz

Ania i Piotr

Agata i Michał

Kasia i Krzyś

Karolina i Patryk

Małgorzata

Aga Kuczyńska

Robin & Kasia

EDMUND 19M

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł