Mable 12 l

Urodziny: 2012
W Kasisi od: 14.05.2020

Przebyła burzliwe dzieciństwo, w którym cierpiała z powodu okrucieństwa ze strony ojca i macochy. Po traumatycznych przeżyciach trafiła do szpitala, gdzie wreszcie znalazła odrobinę spokoju i wsparcia. Ojciec został pozbawiony praw rodzicielskich, a Mable znalazła się w bezpiecznym miejscu, gdzie nie grozi jej niebezpieczeństwo. W Kasisi znalazła to, czego tak bardzo potrzebowała – miłość, troskę i zrozumienie.

CZERWIEC 2024
Mable uczęszcza do szkoły specjalnej, gdzie spędza cały tydzień, przebywając w internacie. Jednak gdy nadchodzi piątek, wraca do Kasisi. To dla niej nie tylko powrót do miejsca, gdzie czeka na nią rodzina, ale również do środowiska, które jest dla niej komfortowe i pełne akceptacji.
MARZEC 2023
Jest dobrym dzieckiem. Miała problemy w szkole, ale wygląda na to, że nadrobi wszystkie zaległości. Ma dobry apetyt. Lubi się bawić. Jest pogodnym dzieckiem.
LIPIEC 2022
Chodzi do klasy specjalnej, do szkoły publicznej poza Kasisi. Jest cichutka. Bardzo lubi śpiewać. Miewa ataki padaczki, musi na stałe przyjmować leki.
CZERWIEC 2021
Właśnie zaczęła szkołę. Chodzi do pierwszej klasy z dziećmi specjalnie troski. Zawsze roześmiana, ale czasem próbuje wyegzekwować rzeczy płaczem.

Czekolada

Czekolada