Mable 12 l

Urodziny: 2012
W Kasisi od: 14.05.2020

Dziewczynka ma za sobą trudne dzieciństwo. Była bardzo źle traktowana przez ojca i macochę w końcu znalazła się w szpitalu. Stamtąd trafiła prosto do Kasisi, a ojciec za wszystkie nadużycia stracił prawa do opieki nad dzieckiem. Mable potrzebuje dużo miłości, by zapomnieć o całym złu, które ją spotkało. W Kasisi niczego jej nie zabraknie. Jest już bezpieczna.

MARZEC 2023
Jest dobrym dzieckiem. Miała problemy w szkole, ale wygląda na to, że nadrobi wszystkie zaległości. Ma dobry apetyt. Lubi się bawić. Jest pogodnym dzieckiem.
LIPIEC 2022
Chodzi do klasy specjalnej, do szkoły publicznej poza Kasisi. Jest cichutka. Bardzo lubi śpiewać. Miewa ataki padaczki, musi na stałe przyjmować leki.
CZERWIEC 2021
Właśnie zaczęła szkołę. Chodzi do pierwszej klasy z dziećmi specjalnie troski. Zawsze roześmiana, ale czasem próbuje wyegzekwować rzeczy płaczem.

Czekolada

Czekolada