Richard 8 l

Urodziny: 10.08.2015
W Kasisi od: 12.04.2019

Ci, którzy sprowadzili Richarda na świat, nigdy nie dorośli do tego, by być odpowiedzialnymi rodzicami. Niestety, ich brak troski sprawił, że Richard bardzo przez nich cierpiał. Jego sytuacja była tak poważna, że w końcu trafił do szpitala w stanie krytycznym. Po długotrwałej i intensywnej opiece medycznej został przewieziony prosto do nas, do naszego domu w Kasisi. Na szczęście historia Richarda ma szczęśliwe zakończenie, w dużej mierze dzięki lekarzowi, który uratował jego życie. Ten wyjątkowy człowiek nie tylko zapewnił Richardowi niezbędną opiekę medyczną, ale także nawiązał z nim głęboką więź, którą pielęgnuje do dziś. Lekarz regularnie odwiedza Richarda w Kasisi, co jest dla chłopca dowodem na to, że na świecie można odnaleźć prawdziwe dobro. Nie chcemy opisywać dokładnie, co przydarzyło się Richardowi, ponieważ wszyscy, a zwłaszcza on sam, powinniśmy starać się zapomnieć o tych traumatycznych doświadczeniach. Obecnie Richard jest wśród nas, otoczony ciepłem, troską i miłością.

LIPIEC 2024
Richard bardzo spoważniał od ostatniego naszego pobytu w Kasisi. Być może to za sprawą przejścia do starszej grupy chłopców :) jest bardzo aktywny, najbardziej lubi grać w piłkę nożną. Do dnia dzisiejszego odwiedza go lekarz, który operował Richarda 5 lat temu.
LIPIEC 2023
Richard to wspaniały młody chłopiec, uczęszcza do pierwszej klasy. Jest niezwykle serdeczny, uwielbia się przytulać i oferuje szeroki uśmiech każdemu wokół. Jego życie miało trudny początek. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, co w dużej mierze zawdzięcza lekarzowi, który go uratował, do dziś utrzymuje z nim kontakt i odwiedza go w Kasisi.
MARZEC 2022
U Richarda wszystko dobrze. Chodzi do szkoły misyjnej do zerówki. Prawidłowo się rozwija i rośnie nieprawdopodobnie szybko. Jest bardzo lubiany przez inne dzieci.
CZERWIEC 2021
Wyrósł bardzo. Jest zdrowy. Lubi przebywać ze starszymi.
MAJ 2019
Jest w dobrym stanie. Ma oboje rodziców.

Kurczak

Kurczak