moje zebrane serca

Aby sprawdzić liczbę swoich punktów wpisz adres e-mail podany przy płatnościach lub adopcji materialnej. Pamiętaj! Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Richard 3 l

8
30
Urodziny: 01.01.2016
W Kasisi od: 12.04.2019

To jest Richard. Zaskakujące jak dużo ma pozytywnej energii i zaufania do ludzi.

Ci, dzięki którym pojawił się na świecie nigdy nie dorośli to tego by być rodzicami. Richard bardzo przez nich cierpiał. W końcu w ciężkim stanie trafił do szpitala. A stamtąd prosto do nas. Nie będziemy Wam pisali co go spotkało, bo wszyscy, a zwłaszcza Richard powinniśmy o tym zapomnieć. Teraz chłopak jest u nas. W klimacie ciepła, troski i miłości poznaje, czym jest prawdziwy dom.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MAJ 2019r.
Jest w dobrym stanie. Ma oboje rodziców.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 PLN
Kosz owoców
+30 serc

Kosz owoców

30,00 PLN
Leki przeciwbólowe
+6 serc

Leki przeciwbólowe

6,00 PLN
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 PLN
Przytulanki
+40 serc

Przytulanki

40,00 PLN
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Natalia

Ola

Urszula Lelek

Julia

Aga Kowalewska

Anna Boczek

Jolanta Ceret

Małgorzata Nataluk

Agnieszka Kuprowska

Dorota:)

ALINA SZPUNAR-GAWEŁ

Agata i Alessandro

Patrycja

Agnieszka Kuczyńska

Rysiu

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Pakiet medyczny dla małych pacjentów

Miniva jest u nas od miesiąca. Ciężko choruje i jest bardzo słaba. Odbudowujemy jej zaufanie do świata po tym, jak matka porzuciła ją w buszu. Walczymy o jej zdrowie. Niestety ostatnie wyniki zwiastują poważne problemy. Przewlekłą chorobę zdiagnozowaliśmy też u Richarda. Pomożemy mu tylko wdrażając specjalistyczne i niestety kosztowne leczenie. 

To nasi najbardziej potrzebujący mieszkańcy. Chcemy, by zbliżające się Święta były wolne od zmartwień dla wszystkich. Nasi podopieczni przeszli już życiu wystarczająco dużo. Ruszamy ze specjalną zbiórką na leczenie tej dwójki, by otoczyć ich najlepszą możliwą opieką medyczną. Nasz mały szpitalik – House of Hope jest już po generalnym remoncie. Pora zaopatrzyć półki w niezbędne medykamenty!

uzbieranych:
1 678 zł
potrzebujemy:
20 000 zł