Bejbiki

Robbson 2 l

27
Urodziny: 07.05.2022
W Kasisi od: 20.05.2022

Robbson trafił do Kasisi wraz ze swoim bratem bliźniakiem, Dawidem. Kiedy przyjęliśmy ich w naszym Domu, mieli około tygodnia. To była bardzo trudna sytuacja, ponieważ mama chłopców zmarła podczas porodu. Ich tata, mimo wielkiej miłości do swoich synów, nie był w stanie zapewnić im odpowiedniej opieki. Po stracie żony stanął przed bolesną decyzją – musiał oddać swoje dzieci do Domu Dziecka. Jego sytuacja finansowa była bardzo trudna, nie miał środków na kupno mleka, które mogłoby zastąpić pokarm matki. Ponadto, opieka nad dwójką noworodków wymagała więcej czasu i zasobów, niż był w stanie zaoferować. Niestety, dalsza rodzina również nie mogła pomóc w opiece nad bliźniakami. Robbson wyróżnia się wśród dzieci swoją przebojowością i otwartością. Jest zdecydowanie bardziej towarzyski niż jego brat. Często zaczepia wolontariuszki, zdobywając ich serca swoim uroczym uśmiechem. Jest pełen energii i radości, uwielbia bawić się autami oraz układać klocki. 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Robbson to bliźniak Dawida, choć zdecydowanie się od niego różni, choćby przez swoją szczupłą budowę. Jest bardziej przebojowy i otwarty od brata. Zaczepia wolontariuszki swoim uroczym uśmiechem. Uwielbia bawić się autami i układać klocki. 
GRUDZIEŃ 2022
Kontaktowe, zadowolone z życia dziecko. Jest bardzo śmiały, lubi wspinać się w ramiona opiekunek.
LIPIEC 2022
Rośnie jak na drożdżach. Nie przypomina już maleństwa, które niedawno przyjmowaliśmy do Kasisi. Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Uśmiecha się do każdego, kto weźmie go na ręce.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
Buty dla dziecka
+28 serc

Buty dla dziecka

28,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ciocia Bibi

Beata Pukowiec

Amanda

Leon i David

Jowita Gruczka

KASIA

Karolina

Weronika

Bożena

Natalia :)

Kasia W-Z

Marzena i Krzysztof Szczęśni

Robfather & Kasia

Ciocia Patka

Joanna

Tomasz Barczak

Agnieszka Poznańska

Basia

Mama Grzesia

Ola

Joasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł