Webby 8 l

Urodziny: 12.12.2013
W Kasisi od: 21.04.2015

Webby jest starszym bratem Gifta, lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Braci do Kasisi przyprowadziła mama.

MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Bardzo urósł, jest wysoki. Pełen życia, pomysłowy, wszędzie go pełno, nie choruje. Kiedyś zadzwonił jego wujek i zadeklarował, że zabierze chłopca do siebie. Niestety, po tym ani razu się nie odezwał.
MAJ 2019
Lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Chodzi do przedszkola. Wielka przyjemność sprawia mu malowanie i układanie klocków lego.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma się bardzo dobrze. Jest przyjacielski i bardzo otwarty na ludzi.

Zajęcia muzyczne

Zajęcia muzyczne

Czekolada

Czekolada

Fasola

Fasola

Talerz dla ucznia

Talerz dla ucznia

Marta Błeszyńska

Aneta

Marta

nati

marcin

Katarzyna Koza

Julka

Katarzyna Bohdanowicz

Nasz aniołek

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!