Webby 8 l

Urodziny: 12.12.2013
W Kasisi od: 21.04.2015

Webby jest starszym bratem Gifta, lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Braci do Kasisi przyprowadziła mama.

MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Bardzo urósł, jest wysoki. Pełen życia, pomysłowy, wszędzie go pełno, nie choruje. Kiedyś zadzwonił jego wujek i zadeklarował, że zabierze chłopca do siebie. Niestety, po tym ani razu się nie odezwał.
MAJ 2019
Lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Chodzi do przedszkola. Wielka przyjemność sprawia mu malowanie i układanie klocków lego.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma się bardzo dobrze. Jest przyjacielski i bardzo otwarty na ludzi.

Zajęcia muzyczne

Zajęcia muzyczne

Czekolada

Czekolada

Fasola

Fasola

Talerz dla ucznia

Talerz dla ucznia

Cyryl Jan Łukasiak

Marta Błeszyńska

Aneta

Marta

nati

marcin

Katarzyna Koza

Julka

Katarzyna Bohdanowicz

Nasz aniołek

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!