Webby 7 l

Urodziny: 12.12.2013
W Kasisi od: 21.04.2015

Webby jest starszym bratem Gifta, lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Braci do Kasisi przyprowadziła mama.

MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Bardzo urósł, jest wysoki. Pełen życia, pomysłowy, wszędzie go pełno, nie choruje. Kiedyś zadzwonił jego wujek i zadeklarował, że zabierze chłopca do siebie. Niestety, po tym ani razu się nie odezwał.
MAJ 2019
Lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Chodzi do przedszkola. Wielka przyjemność sprawia mu malowanie i układanie klocków lego.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma się bardzo dobrze. Jest przyjacielski i bardzo otwarty na ludzi.

Zajęcia muzyczne

Zajęcia muzyczne

Czekolada

Czekolada

Fasola

Fasola

Talerz dla ucznia

Talerz dla ucznia

Aneta

Marta

Agnieszka i Maciek

nati

marcin

Katarzyna Koza

Julka

Katarzyna Bohdanowicz

Nasz aniołek

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!