Webby 8 l

Urodziny: 12.12.2013
W Kasisi od: 21.04.2015

Webby jest starszym bratem Gifta, lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Braci do Kasisi przyprowadziła mama.

SIERPIEŃ 2022
Chodzi do szkoły. Jest w drugiej klasie. Dobrze sobie radzi. Lubi czytać książki przygodowe, grać w gry planszowe i układać puzzle. Jest spokojnym chłopcem.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Bardzo urósł, jest wysoki. Pełen życia, pomysłowy, wszędzie go pełno, nie choruje. Kiedyś zadzwonił jego wujek i zadeklarował, że zabierze chłopca do siebie. Niestety, po tym ani razu się nie odezwał.
MAJ 2019
Lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Chodzi do przedszkola. Wielka przyjemność sprawia mu malowanie i układanie klocków lego.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma się bardzo dobrze. Jest przyjacielski i bardzo otwarty na ludzi.
pokaż starsze

Joanna Fedorczyk

Katarzyna Bohdanowicz

Nasz aniołek

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.