Webby 10 l

Urodziny: 12.12.2013
W Kasisi od: 21.04.2015

Webbiego, wraz z jego bratem Giftem, do Kasisi przyprowadziła mama. Ta decyzja nie należała do łatwych, lecz nie radziła sobie w wychowaniu synów. Kiedyś zadzwonił jego wujek i zadeklarował, że zabierze chłopców do siebie. Niestety po tym ani razu się nie odezwał. Webby doskonale inicjuje przeróżne zabawy. Zawsze znajduje sposób, aby przerwać melancholię i poprowadzić kolegów w kolejną fascynującą przygodę, pełną intrygujących pomysłów. Choć te pomysły nie zawsze są najbezpieczniejsze czy najrozsądniejsze, to jednak dają niepowtarzalną energię i niezapomniane wspomnienia.

LIPIEC 2024
Jeśli chodzi o naukę, Webby to prawdziwy mistrz. Zawsze przygotowany i pełen zapału, osiąga świetne wyniki i daje z siebie wszystko. Jego optymizm jest wręcz zaraźliwy, co sprawia, że wszyscy bardzo go lubią. Jest nie tylko wesoły, ale też niezwykle pomocny.
LIPIEC 2023
Webby to chłopak pełen kontrastów. Jego humorki są jak rollercoaster – jednego dnia jest pełen uśmiechów, innego dnia może być zamyślony. To jednak dodaje mu uroku i sprawia, że jest nieprzewidywalny w najlepszy możliwy sposób. Co więcej, Webby często inicjuje różne zabawy, dzięki czemu nie ma z nim czasu na nudę. Jego kreatywność przejawia się również w licznych pomysłach, które wpadają mu do głowy, choć trzeba przyznać, że nie zawsze są one do końca przemyślane i bezpieczne.
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do szkoły. Jest w drugiej klasie. Dobrze sobie radzi. Lubi czytać książki przygodowe, grać w gry planszowe i układać puzzle. Jest spokojnym chłopcem.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy. Bardzo urósł, jest wysoki. Pełen życia, pomysłowy, wszędzie go pełno, nie choruje. Kiedyś zadzwonił jego wujek i zadeklarował, że zabierze chłopca do siebie. Niestety, po tym ani razu się nie odezwał.
MAJ 2019
Lubi śpiewać i grać na keyboardzie. Chodzi do przedszkola. Wielka przyjemność sprawia mu malowanie i układanie klocków lego.
CZERWIEC 2016
Chłopiec ma się bardzo dobrze. Jest przyjacielski i bardzo otwarty na ludzi.

Czekolada

Czekolada