Program dla szkół

ozłacamy
kasisi 2015/2016

II edycja

Kasiskie historie i uczucia

Proponujemy Wam niezwykłą podróż, podczas której dowiecie się, jak żyją Wasi rówieśnicy w Afryce. Poznając historie naszych dzieciaków, przekonacie się, że miłość i ciepło relacji międzyludzkich są najlepszym lekarstwem na nieszczęścia i krzywdy.

Odkryjecie prawdziwą wartość pieniądza (w Afryce duża rodzina jest w stanie przeżyć jeden dzień za niecałe 5 zł!), zaś dzięki przeprowadzonym zbiórkom doświadczycie siły, która tkwi w solidarności małych gestów, leżącej u podstaw idei crowdfundingu (finansowania społecznościowego). A przede wszystkim przekonamy Was, że pomaganie innym może być pasją realizowaną z uśmiechem i wyobraźnią.

1984
nowych przyjaciół
kasisi
60 529 zł
zebranych w roku
szkolnym 2015/2016
62
placówek
sprawdź również

poprzednie edycje

Zobacz, ile już lat działamy i co udało nam się wspólnie osiągnąć z przedszkolami i szkołami z całej Polski.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł