Program dla szkół

kasisi 2018/2019

V edycja zatytułowana

Jem, nie marnuję

Głód i marnowanie jedzenia to dwa światowe problemy, które, choć sprzeczne ze sobą, od wielu lat idą w parze.

W ramach tegorocznej edycji Ozłacamy Kasisi będziemy wspólnie zastanawiać się, co jest przyczyną i skutkiem obu tych zagadnień, a także jaki wpływ na nie mają nasze codzienne czynności.

ponad 1000
nowych przyjaciół
kasisi
zebranych w roku
szkolnym 2018/2019
sprawdź również

Zobacz, ile już lat działamy i co udało nam się wspólnie osiągnąć z przedszkolami i szkołami z całej Polski.