Program dla szkół

ozłacamy
kasisi 2020/2021

VII edycja zatytułowana

Woda cenniejsza niż złoto

W tym roku rozmawiamy o wodzie – Czym dla nas jest? Czy rzeczywiście jest cenniejsza od złota? Dlaczego należy ją oszczędzać i jak to zrobić? Czy może nam jej kiedyś zabraknąć? Jak wyglądałby wtedy świat? 

Polska dysponuje jednym z najmniejszych zasobów wodnych w Europie. W Afryce coraz więcej terenów pustynnieje zmuszając swoich mieszkańców do emigracji. Prawie co trzeci człowiek na Ziemi nie ma dostępu do czystej wody pitnej. Prognozuje się, że w ciągu najbliższych 20 lat zasoby wody słodkiej dostępnej dla ludzkości zmniejszą się o 30%. Co w obliczu tych zagrożeń powinniśmy robić, czy da się jeszcze uratować Świat?

1
Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rzeszowie
3 210,00 zł
2
Szkoła Podstawowa im św. Jana Kantego w Tryńczy
3 174,00 zł
3
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa Morcinka w Tychach
1 473,00 zł
Uzbierana kwota* /
Zadania
120,00 zł
sprawdź również

poprzednie edycje

Zobacz, ile już lat działamy i co udało nam się wspólnie osiągnąć z przedszkolami i szkołami z całej Polski.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł