Przedszkolaki

Banji 4 l

Urodziny: 20.10.2018
W Kasisi od: 01.03.2019

Dziewczynka trafiła do Kasisi, ponieważ jej mama jest upośledzona psychicznie. Nie zajmowała się dzieckiem, interweniowali ludzie z wioski, dzięki którym malutka trafiła do nas.

STYCZEŃ 2023
Wszystko u niej dobrze. Ładnie rośnie, nie sprawia problemów. Na początku bardzo nie lubiła przedszkola, ale teraz nie wyobraża sobie życia bez niego.
SIERPIEŃ 2022
Przeszła do przedszkolaków. Jeszcze niedawno wszystkiego się bała. Teraz jest bardzo ufna, otwarta i samodzielna.
GRUDZIEŃ 2021
Jest bardzo samodzielna. Ma dar rozbawiania ludzi. Każdego ranka w imieniu przyjaciół prosi o ciastka;)
CZERWIEC 2021
Ma problemy psychorozwojowe. Miewa ataki paniki, krzyczy, będziemy ją diagnozowali.
WRZESIEŃ 2020
Dziewczynka rośnie szybko i zdrowo.
MAJ 2019
Dziewczynka bardzo chorowała i była zaniedbana, gdy do nas trafiła. Miała podejrzenie gruźlicy. Dalej jest na leczeniu.
pokaż starsze

Agnieszka Kuprowska

Sabina Krupa

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!