moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Chungu 14 l

15
11
Urodziny: 10.05.2009
W Kasisi od: 22.09.2010

Chungu jest starszym bratem Emmanuela. Obydwaj zostali przyniesieni do Kasisi na prośbę biskupa Lusaki. Matka zostawiała ich w różnych miejscach miasta i zniknęła. Chungu jest bardzo bystry, łatwo nawiązuje kontakt i wszędzie go pełno. Lubi psocić.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Poszedł do siódmej klasy. Ma dużo pomysłów w głowie. Lubi piłkę nożną, a w związku z tym, ma częste kontuzje. Nikt go nie odwiedza.
LUTY 2022
Chungu chodzi do szóstej klasy. Dobrze się uczy. Jest dobrym i opiekuńczym chłopcem.
CZERWIEC 2021
Jest w piątej klasie. Dobrze się uczy, lubi warsztaty malarskie. Bardzo urósł przez ostatni rok. Jest dobrym piłkarzem. To przyjacielski chłopak, lubi porozmawiać ze wszystkim. Zawsze jest uśmiechnięty.
MAJ 2019
Jest w trzeciej klasie. Gra na keyboardzie, ma dodatkowe lekcje muzyki, występuje na koncertach w Kasisi, np. Bożonarodzeniowych.
LIPIEC 2018
Chłopiec raz w tygodniu ma lekcję gry na keybordzie z nauczycielem z Lusaki. Jest już w Don Bosko Boys. Opiekuje się młodszym bratem. Bardzo lubi być w Kasisi.
STYCZEŃ 2018
Chungu jest bardzo spokojny i inteligentny jest bardzo wytrwały w grze na keybordzie. Bardzo opiekuńczy w stosunku do swojego brata.
CZERWIEC 2017
Chungu jest bardzo zdolnym dzieckiem, gra na keyboardzie.
LIPIEC 2016
Chungu czuł się dziś źle przez cały dzień. Siostra Mariola, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, podejrzewa u niego malarię. Chłopiec miał pobieraną krew, która jutro pojedzie do szpitala na badanie pod mikroskopem. Wcześniej siostra zrobiła mu test przesiewowy, który wyszedł negatywnie, ale - też nauczeni doświadczeniem - tym testom wierzymy tylko wtedy, gdy wyjdą pozytywnie.
CZERWIEC 2016
Chłopiec nie chodzi do szkoły, pójdzie dopiero w styczniu. Udało się znaleźć jego ojca, ale nie jest chętny, by odwiedzać dziecko.
CZERWIEC 2015
Bardzo urósł. Jest spokojnym chłopcem. Opiekuńczy w stosunku do swojego brata. Lubi śpiewać a melodię i słowa wymyśla sam. Później uczy śpiewać kolegów.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Smakołyki na Dzień Dziecka
+5 serc

Smakołyki na Dzień Dziecka

5,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ewelina

MadziaMadzia

Karolina

Kacprix

Cyryl Jan Łukasiak

Rodzina Doncow

Janek

Jarosław

faithful0505

Teresa Karczewska-Rohde

Dominika Petkowska

BarAugust

marta

Jerzy Miga

Maria Zięba

GABRIELA BANACH

Aldona Jachym

Natalia Klimas

rosai00

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
1 300 zł
potrzebujemy:
48 000 zł