moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Chungu 12 l

12
22
Urodziny: 10.05.2009
W Kasisi od: 22.09.2010

Chungu jest starszym bratem Emmanuela. Obydwaj zostali przyniesieni do Kasisi na prośbę biskupa Lusaki. Matka zostawiała ich w różnych miejscach miasta i zniknęła. Chungu jest bardzo bystry, łatwo nawiązuje kontakt i wszędzie go pełno. Lubi psocić.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
Jest w piątej klasie. Dobrze się uczy, lubi warsztaty malarskie. Bardzo urósł przez ostatni rok. Jest dobrym piłkarzem. To przyjacielski chłopak, lubi porozmawiać ze wszystkim. Zawsze jest uśmiechnięty.
MAJ 2019
Jest w trzeciej klasie. Gra na keyboardzie, ma dodatkowe lekcje muzyki, występuje na koncertach w Kasisi, np. Bożonarodzeniowych.
LIPIEC 2018
Chłopiec raz w tygodniu ma lekcję gry na keybordzie z nauczycielem z Lusaki. Jest już w Don Bosko Boys. Opiekuje się młodszym bratem. Bardzo lubi być w Kasisi.
STYCZEŃ 2018
Chungu jest bardzo spokojny i inteligentny jest bardzo wytrwały w grze na keybordzie. Bardzo opiekuńczy w stosunku do swojego brata.
CZERWIEC 2017
Chungu jest bardzo zdolnym dzieckiem, gra na keyboardzie.
LIPIEC 2016
Chungu czuł się dziś źle przez cały dzień. Siostra Mariola, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, podejrzewa u niego malarię. Chłopiec miał pobieraną krew, która jutro pojedzie do szpitala na badanie pod mikroskopem. Wcześniej siostra zrobiła mu test przesiewowy, który wyszedł negatywnie, ale - też nauczeni doświadczeniem - tym testom wierzymy tylko wtedy, gdy wyjdą pozytywnie.
CZERWIEC 2016
Chłopiec nie chodzi do szkoły, pójdzie dopiero w styczniu. Udało się znaleźć jego ojca, ale nie jest chętny, by odwiedzać dziecko.
CZERWIEC 2015
Bardzo urósł. Jest spokojnym chłopcem. Opiekuńczy w stosunku do swojego brata. Lubi śpiewać a melodię i słowa wymyśla sam. Później uczy śpiewać kolegów.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Zajęcia muzyczne
+40 serc

Zajęcia muzyczne

40,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Nshima
+3 serc

Nshima

3,00 zł
Sok
+4 serc

Sok

4,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Rodzina Doncow

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Emilia

Anonimowy Darczyńca

Edyta:)

Anonimowy Darczyńca

Jarosław

Anonimowy Darczyńca

Natalia Klimas

rosai00

Anonimowy Darczyńca

Wojciech Hołownia

Anonimowy Darczyńca

Teresa Karczewska-Rohde

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Dominika Petkowska

Anonimowy Darczyńca

BarAugust

Anonimowy Darczyńca

marta

Anonimowy Darczyńca

heidi307

Anna Chodasewicz

Kasia, Staś, Filip

Anonimowy Darczyńca

Miroslaw Borkowski

Maria Zięba

faithful0505

GABRIELA BANACH

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 202 zł
potrzebujemy:
10 500 zł