moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Divine Davies 2 l

19
37
Urodziny: 14.01.2021
W Kasisi od: 20.06.2022

Chłopiec został przywieziony do opieki społecznej przez swojego biologicznego ojca, stamtąd od razu trafił do naszego DOMU. 

Jego mama zmarła po długiej chorobie. Tata, mimo że bardzo by chciał, nie jest w stanie zająć się synem. Opieka nad tak małym dzieckiem wymaga poświęcenia i ogromnego zaplecza finansowego, a ponieważ mężczyzna jest bezrobotny, a na pomoc ze strony najbliższej rodziny nie może liczyć, musiał podjąć decyzję o oddaniu syna. I choć nie była to dla niego łatwa decyzja, wie, że najlepsza, jaką mógł w danym momencie podjąć.  

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Ciągle walczymy o jego życie. Choroba głodowa, gruźlica i wiele innych, sprawiają, że ta walka jest naprawdę nierówna. Non stop jesteśmy z chłopcem w szpitalach oraz u wielu lekarzy specjalistów. Trochę zaczyna przybierać na wadze. Przed nami długa droga, zanim wyjdziemy na prostą.
LIPIEC 2022
Divine jest chory. Naszym celem jest teraz jak najszybciej przegonić gruźlicę i wyprowadzić małego z niedożywienia. To na pewno będą długie tygodnie, chłopiec jest bardzo słaby. Na szczęście przyszedł do nas odpowiednio wcześnie i mamy szansę mu pomóc.  W tej walce bardzo potrzebuje Waszych otwartych serc, gotowych od tej pory towarzyszyć mu na każdym kroku. Mocno wierzymy, że od teraz, tu w Kasisi, razem zaczęliśmy pisać nową historię Divine.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Dzień terapii dożywiającej Divine
+17 serc

Dzień terapii dożywiającej Divine

17,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Psotnik2

-

Agnieszka Dobrowolska

DorotaG

Elżbieta

MADZIAMADZIA

Alicja

maliana

Mama Dominiczka

Magdalena Ćwiklińska

Anna

Dominika

Beata

Ciocie Ania&Asia alaantkoweblw

Malwina O.

Jola

Krystian

Emil Łukaszczyk

Julia

Weronika Perec

Roza

Barbara Dubaj-Toczyłowska

Janek

hania

Pati

Patrycja Bakalarska

Aga

Dagmara i Piotrek

Klaudika

DARIA ZAKŁOS

Natalia

Jadwiga

Ewa

Marcelina

Kalina

Agnieszka

Katarzyna

Cyryl Jan Łukasiak

Joanna Indyk

M

Sylwia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł