Bejbiki

Divine Davies 2 l

Urodziny: 14.01.2021
W Kasisi od: 20.06.2022

Chłopiec został przywieziony do opieki społecznej przez swojego biologicznego ojca, stamtąd od razu trafił do naszego DOMU.

Jego mama zmarła po długiej chorobie. Tata, mimo że bardzo by chciał, nie jest w stanie zająć się synem. Opieka nad tak małym dzieckiem wymaga poświęcenia i ogromnego zaplecza finansowego, a ponieważ mężczyzna jest bezrobotny, a na pomoc ze strony najbliższej rodziny nie może liczyć, musiał podjąć decyzję o oddaniu syna. I choć nie była to dla niego łatwa decyzja, wie, że najlepsza, jaką mógł w danym momencie podjąć.

STYCZEŃ 2023
Ciągle walczymy o jego życie. Choroba głodowa, gruźlica i wiele innych, sprawiają, że ta walka jest naprawdę nierówna. Non stop jesteśmy z chłopcem w szpitalach oraz u wielu lekarzy specjalistów. Trochę zaczyna przybierać na wadze. Przed nami długa droga, zanim wyjdziemy na prostą.
LIPIEC 2022
Divine jest chory. Naszym celem jest teraz jak najszybciej przegonić gruźlicę i wyprowadzić małego z niedożywienia. To na pewno będą długie tygodnie, chłopiec jest bardzo słaby. Na szczęście przyszedł do nas odpowiednio wcześnie i mamy szansę mu pomóc.  W tej walce bardzo potrzebuje Waszych otwartych serc, gotowych od tej pory towarzyszyć mu na każdym kroku. Mocno wierzymy, że od teraz, tu w Kasisi, razem zaczęliśmy pisać nową historię Divine.

Dzień terapii dożywiającej Divine

Joanna Indyk

Sylwia

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!