Przedszkolaki

Luckson 4 l

Urodziny: 25.01.2018
W Kasisi od: 06.03.2018

Lucky jest niepełnosprawny – na skutek wady genetycznej nie wykształciły mu się podudzia. Mama chłopca zmarła po cesarskim cięciu. Owdowiały tata w podeszłym wieku nie był w stanie właściwie zająć się maluchem, zwłaszcza że na wychowaniu ma jeszcze ośmioro rodzeństwa Lucky’ego. Maluch jednak nie poddaje się i, mimo braku stawu biodrowego, opracował własną technikę raczkowania.

STYCZEŃ 2022
Lucky to bardzo dobry i inteligentny chłopczyk. Chętnie przebywa z dziećmi, a także lubi bawić się z Bellą, naszym labradorem.  Uśmiech nie schodzi z jego buzi, jest też małym gadułą.
CZERWIEC 2021
Lucky zaczął biegać, wypracował sobie metodę poruszania się. Jest zwinny, wszędzie się wspina. To mądre, rezolutne i inteligentne dziecko. Potrafi chodzić przy chodziku (efekt pracy z Ingrid), ale woli sam, podpierając się rękoma.
SIERPIEŃ 2020
Pomimo swojego kalectwa nauczył się szybko poruszać. Nie choruje, jest bardzo radosny.
MAJ 2019
Nauczył się sam raczkować. Porusza się swoim sposobem- czołga się (jest b. sprytny). To niezwykle komunikatywne dziecko. Jest bardzo mądry i uśmiechnięty
LUTY 2019
Luckson rośnie prawidłowo, niestety z jego nóżkami nie da się nic zrobić, ponieważ nie ma stawu biodrowego. Malutki w znany tylko sobie sposób raczkuje.
WRZESIEŃ 2018
Lucky jest już po pierwszych prześwietleniach, spróbujemy go skonsultować z ortopedą w Polsce, ponieważ tutejsi specjaliści rozłożyli ręce.
SIERPIEŃ 2018
Lucky ma się dobrze, rośnie zdrowo i nóżki choć zdeformowane też rosną.
pokaż starsze

agnieszka biegańska

Agnieszka Kuprowska

Karolina Żak

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.