moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Miniva 16 l

13
15
Urodziny: 24.11.2006
W Kasisi od: 16.03.2007

Miniva nie poznała innej rodziny niż Kasisi. Jej matka zmarła przy porodzie, więc dziewczynka niemal od początku swojego życia mieszka w domu dziecka. Gdy się ją obserwuje, można się przekonać, że jest to prawdziwy dom, który nauczył ją pracowitości i pozwala rozwijać hobby. Miniwa chętnie pomaga w kuchni przy rozdawaniu posiłków i bardzo lubi grać w gry komputerowe.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Jest w szkole średniej. Chodzi do dziewiątej klasy. Uczy się teraz bardzo dużo, ponieważ czekają ją ciężkie egzaminy do dziesiątej klasy. Uwielbia muzykę, świetnie gra na bębnach.
CZERWIEC 2021
Zaczęła szkołę średnią. Lubi tańczyć. Gra na bębnach i śpiewa podczas mszy. Uczy małe dzieci tańczyć w grupie liturgicznej.
LIPIEC 2020
Chodzi do ósmej klasy. Bardzo urosła i wydoroślała. Jest radosna, obowiązkowa i bystra. Lubi śpiewać i czytać książki. Chętnie opiekuje się młodszymi dziećmi.
CZERWIEC 2017
To kochana, uśmiechnięta dziewczynka, bardzo lubi koty.
CZERWIEC 2016
Miniva dobrze się uczy. Bardzo urosła.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka jest poważna i nieśmiała. Do wszystkiego podchodzi z dystansem. Bardzo dobrze się uczy. Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo lubiana wśród koleżanek.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Olena

Justyna

Rodzina Kasisi

Klaudia Philipp

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Urszula L.

Gosia

Anna Lubińska

Asia

barbara nowakowska

Małgorzata Ty

Agnieszka Sznajder-Półtoraj

Elzbieta Kalwejt-Sokolowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
5 120 zł
potrzebujemy:
4 950 zł