Miniva 16 l

Urodziny: 24.11.2006
W Kasisi od: 16.03.2007

Miniva nie poznała innej rodziny niż Kasisi. Jej matka zmarła przy porodzie, więc dziewczynka niemal od początku swojego życia mieszka w domu dziecka. Gdy się ją obserwuje, można się przekonać, że jest to prawdziwy dom, który nauczył ją pracowitości i pozwala rozwijać hobby. Miniwa chętnie pomaga w kuchni przy rozdawaniu posiłków i bardzo lubi grać w gry komputerowe.

LIPIEC 2022
Jest w szkole średniej. Chodzi do dziewiątej klasy. Uczy się teraz bardzo dużo, ponieważ czekają ją ciężkie egzaminy do dziesiątej klasy. Uwielbia muzykę, świetnie gra na bębnach.
CZERWIEC 2021
Zaczęła szkołę średnią. Lubi tańczyć. Gra na bębnach i śpiewa podczas mszy. Uczy małe dzieci tańczyć w grupie liturgicznej.
LIPIEC 2020
Chodzi do ósmej klasy. Bardzo urosła i wydoroślała. Jest radosna, obowiązkowa i bystra. Lubi śpiewać i czytać książki. Chętnie opiekuje się młodszymi dziećmi.
CZERWIEC 2017
To kochana, uśmiechnięta dziewczynka, bardzo lubi koty.
CZERWIEC 2016
Miniva dobrze się uczy. Bardzo urosła.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka jest poważna i nieśmiała. Do wszystkiego podchodzi z dystansem. Bardzo dobrze się uczy. Chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo lubiana wśród koleżanek.
pokaż starsze

Kurczak

Kurczak

Witaminy

Witaminy

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Cyryl Jan Łukasiak

Olena

Justyna

Rodzina Kasisi

Klaudia Philipp

adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Urszula L.

Gosia

Anna Lubińska

Asia

barbara nowakowska

Małgorzata Ty

Agnieszka Sznajder-Półtoraj

Elzbieta Kalwejt-Sokolowska

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.