adopcja z sercem

adoptuj kolejne
dziecko

Dominic 15 l

Pogrzeb ojca Dominica i jego brata stał się przełomowym momentem. W strzępach żałoby matka opuściła dzieci, zostawiając je na cmentarzu, a sama uciekła przed swoim życiem i problemami. Chłopak, choć obarczony niezwykłym ciężarem odpowiedzialności za brata, znajduje siłę, by pójść naprzód.

Grace 10 l

Grace przyszła do Kasisi wraz z matką, która była bezdomna i ciężko chora. Niedawno ją odwiedziła. Dziewczynka czekała na ten moment z utęsknieniem.  Jednak pomimo obietnic, że mama ją zabierze ze sobą, Grace mocno się rozczarowała. Kobieta już nigdy się nie pojawiła.

Grace 10 l

Mama Grace odeszła, a jej ojciec był nieznany. Babcia i ciocia przyniosły ją do naszych drzwi z dalekiej części Zambii. Gdy dziewczynka dotarła do Kasisi okazało się, że ma problemy z oczami. W nowym Domu znalazła nie tylko schronienie, ale także stałe leczenie, dzięki któremu wciąż widzi.

Joseph 16 l

Kiedy Joseph został przyniesiony do Kasisi przez swojego ojca tuż po śmierci matki, miał zaledwie kilka dni. Mimo młodego wieku, Joseph wykazywał się niezwykłą odwagą. Obecnie Joseph przebywa poza Kasisi, wrócił do swojego ojca. Tam uczęszcza do szkoły i wciąż go wspieramy.

Joyce 20 l

Joyce trafiła do Kasisi po śmierci swojej mamy. Jest osobą niezwykle pracowitą, której determinacja pozwoliła pokonać niedawne problemy zdrowotne. Wciąż poszukuje swojej prawdziwej pasji. Tymczasem zaangażowana jest w prowadzenie śpiewów w kaplicy oraz pomoc w kuchni.

Nelly 31 l

Do Kasisi trafiła mając trzy miesiące. Matka zmarła, pozostawiając 11 dzieci. Gdy trafiła do Kasisi, była niewidoma i sparaliżowana. Dzięki kilku skomplikowanym operacjom, stan Nelly zaczął się poprawiać: chodzi, widzi i mówi. Za około trzy lata będzie konieczna wymiana zastawki w jej głowie.

Vincent 15 l

Vincent został przyjęty do Kasisi jako niemowlę po śmierci matki. Jego zdrowie stanowiło wyzwanie z powodu chorób, w szczególności anemii, co wymaga ciągłej opieki medycznej. Chłopak nie lubi wchodzić w spory ani uczestniczyć w sytuacjach konfliktowych. Jest nieśmiały.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.