moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wasze listy naprawdę dużo znaczą

Data dodania: 23.08.2022

Wasze listy naprawdę dużo znaczą, a dzieci wyczekują ich jak Gwiazdki! To jak? Zrobimy im niespodziankę? Tym bardziej, że fundacyjna ekipa już za kilka tygodni wylatuje do Zambii.

Dzieci są Was bardzo ciekawe. Piszcie o sobie, zadawajcie pytania. A nuż opowiedzą Wam o swoich bieżących marzeniach, które uda nam się razem spełnić.

Dzieci lubią otrzymywać od Was zdjęcia i pocztówki, dlatego śmiało wkładajcie je do koperty. Pamiętajcie jednak, że nasze możliwości bagażowe są ograniczone. Jeśli chcecie przekazać dziecku prezent, niech będzie to coś skromnego, drobnego i płaskiego. Wasze prezenty na pewno trafią do dzieci, a my postaramy się zrobić im zdjęcia podczas otwierania niespodzianek od Was.

A kiedy list będzie już gotowy, a koperta zaklejona, przesyłajcie ją na adres naszej fundacji (ul. Klarysewska 52C, 02-936 Warszawa), wraz z dopiskiem kto jest adresatem listu (wystarczy imię i wiek dziecka). Musimy też wiedzieć, do kogo list ma wrócić, dlatego bardzo ułatwicie nam naszą pracę listonoszy, jeśli załączycie kopertę z adresem zwrotnym.

To wszystko. Teraz wyczekujcie odpowiedzi! Postaramy się, by do Was dotarła jak najszybciej, choć i to jest ważne – odpowiedź to decyzja każdego z dzieci, żadnego do odpisywania nie zmuszamy. Raczej uczymy i przekonujemy, jak wielu wspaniałych przyjaciół mają po drugiej stronie równika.

Pytacie nas często o to, które dzieci dawno nie otrzymały żadnego listu. Dowiedzieliśmy się! Jeśli chcecie napisać do takich dzieci, skorzystajcie z poniższej listy:

Abigail 14 l
Agness 8 l
Alice 19 l
Andrew 8 l
Anna 12 l
Ben 9 l
Blessing 12 l
Bornface 12 l
Chungu 13 l
Claudia 7 l
Crispin 13 l
Elishia 8 l
Ettah 12 l
Gabriel 7 l
Emmanuel 12 l
Edward i Sydney 8 l i Joseph 5 l
Gibson 8 l
Gift 11 l
Gift 16 l
Grace 11 l
Mable 10l
Mary Banda 12 l
Misheck 7 l
Moses 16 l
Moses 7 l
Sekayi 14 l
Tapiwa 9 l
Veronica Mavis 14 l
Blessing 4 l
Charles Mapalo 6 l
Faith 4 l
Felix 4 l
Grace 5 l
Moses 4 l
Precious 6 l
Nacia 6 l
Prosper 4 l
Banji 3 l
Chola 3 l
Divine 1 l
Dawid i Robson 3 m
Emmanuel 3 l
Jacob 2 l
James 1 l
Joshua 1 l
Michael 11 m
Nosiku 1 l
Peter 2 l
Raphael 3 l
Sylvia 7 m
Tadiwa 1 l
Wisdom 3 l

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 386 zł
potrzebujemy:
10 000 zł